Pokud nevytrhnu všechny kořeny, tak plevel bude stále růst

tzn. pokud nevyčistíme všechny podvědomé programy a neuvolníme naše emoční trauma a bloky ve všech souvislostech z našeho podvědomí i buněčné paměti, stále budeme prožívat to, co se nechceme. Emoce i pocity půjdou stále s námi a budeme to žít v naší realitě – např. připadám si k ničemu, jsem nemilovaná, sama a opuštěná, bez pevného zdraví, zdravé sebehodnoty, energie, vztahů, peněz, práce která mě naplňuje.

Každým čištěním a prací sama na sobě se tyto energie více zvědomují a transformují a jsou čím dál „slabší“ a tím na nás mají menší vliv. To, že máme tuto emoci zpracovanou a transformovanou ve vyživující a podporující poznáme podle toho, že buď na ni v životě zapomeneme nebo nám již do myšlenek nepřichází a emočně jsme v neutrálu, prostě tam není.

Práce sama na sobě je práce jako každá jiná, je to každodenní čištění, vnímání souvislostí a uvědomování si naší reality. Výsledkem je pocit úlevy, svobody, radosti, lásky sama k sobě a lehkosti bytí. ❤️

„Život máme ve svých rukou“ 

VÍCE O TERAPII ZDE

Libuše Jankůjová
Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami, emocemi a odstraňování podvědomých bloků a traumat, postojů a nefunkčních vzorečků. Působím jako <a href="https://libusejankujova.cz/". osobní terapeutka pro ženy a maminky a poradkyně produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Pomáhám všem ženám, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví, sebehodnoty, cesty v souladu se svou duší. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.