Odkud emoce přicházejí?

Každý z nás denně zažívá určité situace, které v nás probouzí různé EMOCE a s nimi spojené POCITY, ať už jsou pozitivní nebo negativní.Vždy se nás více dotýkají ty negativní, které nás můžou totálně ovládnout, že nejsme schopni pak ničeho – ať už je to šílený strach vykročit vpřed, strach o peníze, pocit šílené bezmoci, selhání, ublížení, zrady, nedůvěry,vnitřního neklidu, úzkosti až deprese, pocitu nemilovanosti, nepřijetí.

Většinou tyto emoce se neobjeví v našem životě poprvé, ale už jsme se s nimi setkaly, jen je stále strkáme do šuplíku a necháváme je být. Ale oni nám chtějí něco říci, uzdravit naši bolest nebo trauma, které v sobě nosíme, aby procitly na povrch.

Emoce a zdraví

Všechny tyto emoce se pak dále projeví i ve zdravotních problémech, jako jsou např. migrény, srdeční problémy, infarkt, nadváha, vysoký krevní tlak, problémy se štítnou žlázou, žaludeční problémy, různé ekzémy.

Samozřejmě je potřeba se starat nejen o naši fyzickou stránku – zásaditá strava s vysokým čistým výnosem, kvalitní doplňky stravy, regenerace, ale to nejdůležitější je uzdravit PŘÍČINU emocí v prvotním otisku, který vznikl v krizovém období, tj. období celého těhotenství, samotného porodu a v prvních dvou let života dítěte.

Většinou o těchto emocích ani nevíme, neuvědomujeme si je, jsou uložené v našem LIMBICKÉM SYSTÉMU aneb cítícím mozku, hluboko v našem nevědomí. A právě vibrace těchto emocí nám pomáhají přitahovat do života situace, které nám zvědomují tyto pocity a emoce, aby se mohly uvolnit a přetransformovat. Díky tomuto se osvobodíme a mohli žít šťastný a spokojený život s pevným zdravím, hojností všeho dobrého bez emočních záchvatů a prvotních otisků, které nás ovládají.

Jak přepsat limbický-prvotní otisk?

Jak už jsem psala ve článku, pokud nevytrhnu všechny kořeny, tak plevel bude stále růst. Tyto prvotní otisky v limbickém systému v podobě různých traumat, bloků, strachů a stresů uzdravuji a rozpouštím pomocí MOTÝLÍ-METAMORFNÍ TERAPIE, která nám tyto zápisy v limbickém otisku pomáhá přepisovat a ovlivňuje období už před početím, početí, celého těhotenství a samotného porodu.

Je velmi důležité léčit traumata a stresy co nejdříve. Primární otisk určuje, jak budeme vnímat zkušenosti a prožívat následné události života, tzn. jestli budeme žít v lehkosti, radosti, hojnosti, spokojenosti, upřímnosti, naplnění, odvahy, lásky sebepřijetí a seberealizaci. Proto je velmi užitečné a vhodné aplikovat tuto techniku již před těhotenstvím, abychom mohli očistit naše traumata a bloky, které nás v životě svazují, aby neomezovaly následně plod v jeho životě a která mohou mít negativní dopad na jeho duchovní, fyzický, emocionální a psychický rozvoj.

Jak se stát jedinečnými bytostmi?

Děti, které byly počaty s láskou a ve svém prenatálním vývoji byly ušetřeny traumat nebo ty, které je mají vyřešeny, se stávají jedinečnými bytostmi: jsou více duchovně vyvinuti, vykazují vyšší úroveň lidského potenciálu a mají rychlejší vývoj. Oproti neléčeným a traumatizovaným dětem jsou sebevědomé, mají vyšší IQ, jsou empatické, citově zralejší, spolupracující, tvůrčí, loajální, milující, soustředěné a uvědomělé.

Metamorfní technika nám dává do rukou možnost vrátit stav našeho organizmu do původního potenciálu talentů a plné životní síly, které jsme měli k dispozici před jejich narušením prostřednictvím prvních traumat a stresů počínaje způsobem početí do porodu a tudíž působí do hloubky na nápravu základu naší bytosti a upravuje tak následně zdraví, psychiku a emoce.


Libuše Jankůjová
Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami, emocemi a odstraňování podvědomých bloků a traumat, postojů a nefunkčních vzorečků. Působím jako <a href="https://libusejankujova.cz/". osobní terapeutka pro ženy a maminky a poradkyně produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Pomáhám všem ženám, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví, sebehodnoty, cesty v souladu se svou duší. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.