Více o mně...

Na první pohled jsem měla hezké dětství, milující rodiče, sourozence i teplý domov. Ale ve svých 20letech jsem začala být neustále nemocná, lékaři si se mnou neuměli poradit a já jsem začala vnímat své emoce a pocity, kterým jsem do té doby nevěnovala pozornost. 
Byla jsem více méně uzavřená, poslušná hodná holka, kdy jsem se bála říct svůj vlastní názor, neodmlouvat a vůbec jsem nebyla sama sebou.

Až v okamžiku, kdy jsem dostudovala vysokou školu ekonomickou, která byla pro mě velkým omylem, a kdy rodiče za mě přestaly mít zodpovědnost (přece po vysoké škole už musím být samostatná a schopná a zodpovědná), tak začala skutečná škola života přes problémy.

Ty se projevovaly špatným zdravím (akné,nafouklé břicho, zácpa, chronická únava, migérny), vztahové (nemohla jsem si najít skutečně partnera, který by mě přijal taková jaká jsem), hledání práce, která mě skutečně bude bavit a finančních problémů v okamžiku, kdy jsem začala sama na sebe podnikat a platit nájem za bydlení, studio. 

A tak začala má cesta k sobě, kdo skutečně jsem, přes různé terapie, konzultace, kurzy, semináře a své vlastní zkušenosti a pochopení. 

Všechny životní výzvy (zdravotní, psychické, emocionální, vztahové i finanční problémy), které jsem začala řešit od svých 20 let a které se mi v životě projevily jako problémy a které  jsem si do života přitahovala (neláska sama k sobě, žádná sebehodnota, žádná úcta a respekt sama k sobě, nafouklé břicho, zácpa, akné, únava, žádná tvořivost a kreativita, časté střídání partnerů, žádná podpora, neustálý boj ve všem i s penězi, žádný vlastní názor, obava říct svůj vlastní názor, nezpracované emoce a pocity viny, lítosti, bezmoci, vzteku, hněvu, žárlivosti, neupřímnost), se staly výzvou a cestou hledání sebe sama, odstraňování různých přejatých programů, vzorečků, emočních bolestí a traumat.  

Cesta byla dlouhá, někdy velmi trnitá. Ale díky všem zkušenostem během mé cesty transformace, mě toto období inspirovalo a navedlo využít nabyté své vlastní zkušenosti a informace pro podporu a inspiraci všem, kteří jsou na cestě hledání sama sebe a řešení nejrůznějších životních problémů. 

S úctou a  láskou, 

Libuše Jankůjová 

"Život je hra"

Proč se mnou spolupracovat?

Celostní pohled na člověka

Propojují tělo, mysl i duši. Na každého klienta se naciťují a přesně vím, kde je problém (jdeme hodně do hloubky)

To, co doporučuji, také žiji. Jsem praktik!

Veškeré postupy jsou vyzkoušené v praxi na sobě i klientech

9 let zkušeností

9 let sbírám praktické zkušenosti vzděláváním, samostudiem, vlastními prožitky. Jednotlivé postupy a techniky aplikuji podle potřeby, co každý klient potřebuje a na co je připravený.

Individuální přístup

Individuální, přátelský a profesionální přístup

Podpora

Podpora v uzavřené Fb skupině, poradenství po telefonu

Moderní online přístup

Konzultace i terapie probíhají nejen při osobním setkání, ale i přes skype nebo telefon. Šetřím Vám čas i peníze