NOVINKA – žvýkací tobolky DND pro vyčerpaný a unavený organismus

Dlouho jsem čekala až přijde ten správný okamžik a kdy vyzkouším tuto novinku. Jelikož novinka přišla v době, kdy jsem byla v 7 měsíci těhotenství a na obale bylo, že žvýkačky se nedoporučují pro těhotné a kojící, měla jsem ke žvýkačkám respekt a proto jsem je ani nezkoušela. Ani po porodu. Ani během plného kojení. Až v době, kdy jsem procházela totálním vyčerpáním z nevypsání kvůli častému vstávání a kojení v noci (asi tak cca 2hodiny, někdy co hodinu, i půl) jsem dostala na vyzkoušení 2 žvýkačky.

Tehdy jsem (asi 7 měsíců od porodu) byla opravdu velmi fyzicky vyčerpaná a šáhla jsem si na totální dno. V lednu v roce 2020 jsem byla inspirování a zorganizovala jsem přednášku o novinkách, kde mluvila Lucie Balážová – kolegyně, lektorka, která se přímo zůčastnila konference, kdy mluvila nejen paní Dr Nona, ale taky řada lékařů a velmi hezky se o nich rozhovořil pan doktor z kliniky, kde se zaměřují na léčbu onkologických onemocnění.

Žvýkací tablety DND jsou určené zejména na  rychlou regeneraciposilnění vyčerpaného a oslabeného organismu po nemocech, operacích, psychickém vyčerpání, sportovních výkonech. Mají stimulující účinky a preventivně působí na zdraví a harmonizaci celého organismu.  Díky žvýkání tablet se 98% aktivních složek vstřebá do organismu skrze ústní dutinu za 45 sekund.

Doporučené dávkování 1-2  žvýkačky denně po dobu nejméně dvou minut, pak žvýkačku vyplivněte.

Časté dotazy ke žvýkačkám:

1) Proč žvýkací tobolky?

uvolnění a okamžitá využitelnost téměř 100% účinných látek ihned do krve. Tobolky, které člověk polyká, musí projít zažívacím traktem a vždy zbytečně ztrácíme několik procent účinných látek, nehledě na vstřebávání „obalu“ tobolky. U žvýkacích tobolek se látky začínají pomocí enzymů obsažených ve slinách štěpit a vstřebávat okamžitě v ústech. Do těla se tak dostane 98% všech látek.

2) Jaké je složení?

Kromě Archeabakterie obsahují ještě řasu Dunaliellu – která je mnohonásobně silnější než řasa spirulina. Obsahuje obrovské množství betakarotenu – který je vynikajícím antioxidantem. V kombinaci s Archeabaktérií extrémně povzbuzují náš imunitní systém a urychlují hojivé, regenerační, harmonizační a léčebné procesy v organismu. Svým složením jsou schopné nahradit hned několik různých tobolek, které pak mohou zcela nahradit – pokud je berete jen preventivně, nebo snížit dávkování, pokud řešíte nějaký problém.

Další účinné látky jsou: Beta karoten, Kurkumin, Vitamín B3, CLA – konjugovaná kyselina linolová, Glukosamin, Aloe vera, Zázvor. Více o jednotlivých složkách se dočtete  ZDE >>.

Co to znamená?

Pokud beru dlouhodobě např. Okseen ve vyšší dávce, vezmu si žvýkací tobolku a doplním Okseenem, ale už třeba jen jednou tobolkou Okseenu. Vždy záleží na tom, jaký problém aktuálně řeším. Já sama jsem brala cca 14 dnů 3-4 žvýkačky denně bez braní dalších tobolek. Pak jsem snížila dávkování na 1-2 denně a beru preventivně 1 denně spolu s čajem Gonseen a polévkou Soupseen v rámci buněčné výživy a prevence. Cítila jsem to na lepší náladě, vnitřním zklidnění a jako bych měla více energie, i když žvýkačky neobsahují žádné povzbuzující složky. Hlavně jsem vůbec neonemocněla a neměla žádné zdravotní komplikace, protože spánek je hodně důležitý na regeneraci, který  jsem neměla.

3) Jednoduchost použití

žvýkací tobolky jsou chutné, je dobré mít platíčko vždy v kabelce nebo v autě. Žvýkací tobolky mají rádi i muži a děti. Nemusíme jim pak stále připomínat,aby si žvýkací tobolku vzali pravidelně. Já sama se každé ráno těším na jednu a beru si ji hned než si připravím půl litru teplé vody s citronem.

4) Pro koho jsou vhodné?

jednoduše pro všechny. Zlepšují celkový stav organismu, ať už řešíte cokoliv. U dětí pozor na to, jestli umí žvýkat, u menších dětí to raději pohlídejte.

5) Působí i na zubní dutinu?

ano působí. Jelikož obsahují kurkumu,jsou po rozžvýkání žluté. Bělí zuby. Pomáhají i v péči o dutinu ústní. Několik klientů mi napsalo, že po dlouhodobém používání se jim zlepšil stav dásní – u paradontóz a dokonce se ze zubů začal “ odlupovat“ zubní kámen.

6) Zvyšují žvýkací tobolky krevní tlak?

ne, nezvyšují. Jako všechny ostatní produkty mluvíme o doplňcích stravy, které působí v organismu harmonizačně. Jelikož působí na zlepšování stavu stěn cév, mohou lidé s problémy cév cítit několik dnů např. bolesti nohou a podobně. Rovněž u chronických zánětů kloubů, se může objevit přechodně bolest kloubů. Vždy doporučuji zkombinovat s Reumoseenem a samozřejmě koupele v solích, bahenní maska, Deokulička. 

7) Mohou žvýkací tobolky i maminky?

mohou a dělají jim velmi dobře a to během těhotenství i k následné regeneraci po porodu. Mám sama osobní zkušenosti během kojení. Vždy se raději poraďte. Dnes beru žvýkačky pravidelně během kojení.

8) Cena žvýkacích tobolek

koncová cena vychází cca 50,- Kč za žvýkací tobolku. Jelikož je doporučená dávka jedna až dvě tobolky denně, tak cena je vzhledem k obsahu účinných látek fantastická. Pokud jste v klubu, vychází tobolky něco kolem 30,-Kč/žvýkačku. Co myslíte? Je to hodně nebo málo?
Paní doktorka Nona uvedla, že obsah žvýkaček je jako bysme brali tyto doplňky ze základní řady : Okseen, Yamseen, Reumoseen, Newseen. Ceník žvýkaček najdete zde >>
Do klubu je možné se zaregistrovat jen tehdy, pokud máte zákaznickou kartu ve slevě 35% a můžete mít tak žvýkačky za nižší cenu. Jsou to výhody pro všechny registrované a nadšené klienty produktů značky Dr. Nona. 

Libuše Jankůjová
Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami, emocemi a odstraňování podvědomých bloků a traumat, postojů a nefunkčních vzorečků. Působím jako <a href="https://libusejankujova.cz/". osobní terapeutka pro ženy a maminky a poradkyně produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Pomáhám všem ženám, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví, sebehodnoty, cesty v souladu se svou duší. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.