Každý máme ve své podstatě svou přirozenost – přirozeně být zdravý, šťastný, vitální, úspěšný, tvořivý, vášnivý, mít pocit bezpečí, radosti, vlastní sebehodnoty, sebeúcty i respektu.

Vlivem našeho podvědomí, našich traumat a bolestí z prenatálního období, porodu i období do 7 let života díky našim učitelům, rodičům a všem, kteří s námi v tomto období byli nejčastěji, nás ve velké míře ovlivňovali – říkali nám co se smí, co se nesmí, jak se to dělá, nedělá, co je správně a nesprávně, co se má jíst, kdy a co. Máme to nejen v sobě,ale vše je i ve vzduchu – v kolektivním nevědomí.

A pak se divme, že ani nevíme, KDO JSME a co je naší přirozeností. A tak žijeme životy jiných lidí než dojdeme k procitnutí, uvědomění a sami k sobě. Je to dlouhá cesta, ale stojí za to se po ní vydat. 

Vyčistěme svá nastavení a emoční traumata, očištěme se od pravd jiných a posuňme se více k naší přirozenosti a sami k sobě.

Na to je výborná mantra „JÁ JSEM JÁ“🌹

 

Více o terapii
Libuše Jankůjová
Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami, emocemi a odstraňování podvědomých bloků a traumat, postojů a nefunkčních vzorečků. Působím jako <a href="https://libusejankujova.cz/". osobní terapeutka pro ženy a maminky a poradkyně produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Pomáhám všem ženám, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví, sebehodnoty, cesty v souladu se svou duší. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.