Můj příběh s produkty Dr. Nona

Baví mě hledat příčiny a souvislosti zdravotních problémů a najít cesty k jejímu vyřešení. Již proto se věnuji od roku 2008  poradenství pro ženy ohledně zdravého životního stylu, jak zvládat v náročném pracovním dni stravovací režim a udržovat si zdraví na vysoké úrovni. Toužila jsem najít něco, co mě i klientkám více pomůže po zdravotní stránce, ale také nám maminkám a podnikatelkám zvládat stresující den plný povinnosti, tak abychom si jej užily s lehkostí a vnitřním klidem.

A kdo hledá, ten najde…..v roce 2010 mi přišly do cesty informace k produktům Dr. Nona s výjimečnou Archeou. Přišla jsem na úvodní prezentaci, kde jsem se dozvěděla základy, podstatu a smysl. Bylo léto, šílené vedro, váhala jsem, zda mám jít. Ale šla jsem. Ze začátku jsem byla hodně skeptická, protože jsem už měla plno zkušeností s jinými produkty, ale vnitřně jsem cítila, že tohle je něco úplně jiného než to, co se na trhu nabízí.
Bylo to jiné. Jednak složením produktů, které obsahují Archeabakterii z Mrtvého moře, také univerzálním použitím a zakladatelkou vědkyní a doktorkou Nonou Kuchinou. Přestože je firma na trhu přes 20let, o této myšlence málo kdo ví. Vnímala jsem v tom hloubku a smysl další cesty pro mě, jak pomoci sama sobě i klientkám žít zdravý život naplno.

První jsem jen testovala produkty na sobě a na svých nejbližších klientech. Zkoušela jsem kombinace při terapiích, poradenství, na cestách jako první pomoc a klientky mi začali dávat zpětné reakce – je to příjemné, pomáhá mi to, cítím se lépe, to univezrální použití je geniální. A to mě dávalo zpětnou sílu k tomu šířit informace k Archee a produktech Dr. Nony dále… Začala jsem organizovat přednášky, tak jako já jsem byla poprvé se nezávisle dozvědět více informací, abych se mohla ujistit a získat větší jistotu.

Dnes vím, že udržovat si určitou hladinu Archey v těla Vám dá jistotu, že budete pro své zdraví dělat maximum.

Má vlastní zkušenost, která mě totálně přesvědčila – zčernaly mi zuby

Než jsem produkty Dr. Nona začala užívat neměla jsem žádné citelné zdravotní potíže. Alespoň jsem si to myslela. O mých zubech jsem vůbec nic netušila. Moje první velká zkušenost byla taková, že mi asi na měsíc zčernaly zuby. Čistila jsem si je Šampónem na časté použitíMinerální solí. Je to asi šílené, když víte, že máte používat tuto kombinaci vnitřně než jsme zvyklé.

Vnitřně jsem brala bylinnou směs Gonseen a tobolky Ravseen. Sama jsem se zalekla, protože jsem myslela, že jsem si zničila zubní sklovinu. Byla to však reverzní reakce, kdy Archeabakteriie našla skrytý problém, o kterém jsem nevěděla a zachránila mi zuby. Možná i před velkými zdravotními problémy. 

Dnes už netestuji – ale jsem si jistá kvalitou! Pomáhám ženám, maminkách, těhotným, které se chtějí cítit zdravě a vitálně v hektickém a náročném pracovním dni. Produkty používám každý den – kdy jsem běžnou kosmetiku vyměnila za smysluplnou kosmetiku nejen já, ale i můj partner, rodiče a děti mých sourozenců.

Nikdy nevíme, co v sobě máme, stejně jako jsem to nevěděla ani já. Dr. Nona je v dnešní uspěchané době velká pomoc pro ty, co chtějí žít život naplno v tomto hektickém životě ve zdraví, kráse a s vnitřním klidem 🙂

Moje vlastní zkušenosti se mohou lišit od zkušeností dalších uživatelů, proto negarantuji, že dosáhnete stejných výsledků. Každý organismus funguje individuálně, proto se zříkám osobní zodpovědnosti za uvedené informace. Veškeré následující postupy a návody mají pouze doporučující charakter a nemají ani nemohou být náhradou za lékařskou péči. Doplňky Dr. Nony jsou podpůrné a doplňkové a v žádném případě to nejsou léky. Nejprve se poraďte se svým lékařem!!

 

Seminář s paní doktrorkou Nonou
Libuše Jankůjová
Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami, emocemi a odstraňování podvědomých bloků a traumat, postojů a nefunkčních vzorečků. Působím jako <a href="https://libusejankujova.cz/". osobní terapeutka pro ženy a maminky a poradkyně produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Pomáhám všem ženám, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví, sebehodnoty, cesty v souladu se svou duší. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.