MOTÝLÍ - METAMORFNÍ TERAPIE

Metamorfika probouzí při své aplikaci v lidech transformační samoléčebný proces, jež se aktivuje jemnými dotyky na chodidlech, dlaních a na hlavě. Čím jemnější a nenápadnější, tím silnější, hlubší a trvalejší. Z tohoto principu vychází také METAMORFNÍ (motýlí) TECHNIKA, jež aktivuje změny v těch nejhlubších vrstvách člověka.
Dochází ke znovuobnovení jeho plného potenciálu ve všech jeho aspektech: zdraví, postoje k sobě jako sebedůvěra a sebehodnota, postoje ke druhým i k životním situacím. V následku toho se proměňuje život samotný a jeho kvalita.

Prožitky ženy i plodu v průběhu prenatálního vývoje mají přímý vliv na vytvoření základní matrice vznikající bytosti a to nejen na nastavení jejich postojů a charakteru, ale také na množství osobní vitální energie, čili na její energetické nastavení. 
Na obrázku jsou znázorněny souvislosti jednotlivých etap prenatálního vývoje s vývojem čaker (center energie v našem těle) a jejich umístění na reflexní zóně páteře. Ty se nachází na vnitřní hraně chodidla, na vnitřní hraně dlaně a na hlavě. METAMORFNÍ MOTÝLÍ TECHNIKA harmonizuje tyto aspekty na té nejhlubší základní úrovni. 

Je to nástroj pro osobní transformaci a růst. Pojem "transformace" znamená doslova přeměna. Ta se vztahuje k životním vzorcům a postojům, které mají být přeměněny.
Proměňuje strachy v odvahu, nedůvěru v důvěru, chudobu v bohatství atd.

Metoda rozvíjí vědomí, odstraňuje negativní duševní struktury a životní vzorce, které se vytvořily během devíti měsíců (v tzv. prenatálním období), kdy embryo vyrůstalo v matčině těle a kdy se nastavovaly základy nové lidské bytosti, tzv. matrice.

Jde o ty životní vzorce, jež se vytvořily prostřednictvím zkušenosti v matčině těle a jež se pak v rodině předávají dále. Tyto vzorce se mohou přenést na dítě jak z matčiny, tak i z otcovy strany. Brání plnému rozvoji a harmonickému toku energie, kterou má člověk k dispozici a tím brání jeho plnému projevení se.

 

Terapie představuje pro klienta osvobození se od jeho minulosti tím, že postupně dojde k uvolnění negativních vlivů a životních vzorců vytvořených v jeho embryonálním období. 

Aplikace působí přímo na jemnohmotnou úroveň naší bytosti, jež přivádí do plného potenciálu. Nastávající změny v procesu probíhají nejdříve na úrovni jemnohmotné a v následku těchto nejhlubších změn naší matrice se změna projevuje na úrovni buněčné, fyzické, emocionální a psychické.

Uzdravujícím zdrojem je vlastní životní energie přijímajícího, vrozená inteligence organismu a jeho schopnost se regenerovat, která prostřednictvím doteků terapeuta rozproudí energie, které byli zabrzděny v prenatálním období.
To má za následek uvolňování hojivých procesů mysli, těla a ducha. 
MÁ TRVALÝ, HLUBOKÝ A NENÁSILNÝ ÚČINEK.

V čem vám terapie pomůže?

Nízké sebevědomí, sebehodnota, sebeúcta

Fyzická i psychická únava, vyčerpání, v depresích, nervové vypětí

Zdravotní problémy- chronické i akutní, alergie, ekzémy, rakovina, hubnutí, civilizační nemoci  (i tzv. „dědičné“).

Vztahové problémy - harmonizace mužské a ženské energie, vztah sám k sobě a okolí

Stravovací problémy - závislosti s jídlem, přejídání, anorexie, bulimie, emoční jezení, problémy s hubnutím

V průběhu těhotenství pro zdravý vývoj miminka, snadnější těhotenství a porod. Harmonizace po porodu nebo nemožnosti otěhotnět. Uzdravuje následky negativních prožitků v těhotenství, těžké porodu i císařského řezu.

V tíživém životním období: ztráta blízké osoby, rozvod, životní křižovatka, těžká životní situace.

Odolnost proti stresu -lepší zvládání stresových situací, získání nadhledu. Schopnost řešit životní situace a vnímat je jako nové příležitosti.

Finanční problémy - vztah k financím, vlastní sebehodnota, umět přijímat i dávat finance

Jak terapie probíhá?

Nejdříve začneme rozhovorem, abychom se na sebe vzájemně naladili a otevřeli téma, které Vás tíží. Tím se uvolníte a už jenom tímto procesem začne terapie. Následuje samotná aplikace Metamorfní techniky, která trvá cca 45min. Vždy se nechávám vést. I když přijdete jen na tuto techniku, pracuji vždy intuitivně a polde potřeby zařazuji další terapeutické techniky. Po skončení aplikace Vás nechávám 5-10min ležet, aby vše mohlo "dojet". Po skončení následuje sdílení pocitů a prožitků a doporučení pro Váš další posun. 

Terapií začne transformační proces v nás samých, který se projeví následně v životě (vyplouvají negativní emoce a podvědomé programy na povrch). Proto jsem pro každého podporou a průvodcem během celého období transformace na telefonu nebo ve své Fb skupině. >>>Do FB skupiny se můžete přidat ZDE<<<

Kolik terapií je nutných? Záleží na Vás, jak moc chcete v životě změnu a posun. Každou terapií jdeme do větší hloubky a objevují se nové programy k čištění. Nedá se přesně odhadnout, kolik. Můžete chodit jen příležitostně nebo využít jeden z intenzivních balíčků transformace. 

Životní síla, otevřenost, spolupráce a chuť se vyvíjet u každého člověka způsobí změnu v takovém čase, v jakém je to pro něj nejlepší.  Vždy klientovi doporučím, jak často jsou pro něj terapie vhodné.

Pro těhotné ženy, maminky na mateřské, rodičovské dovolené nabízím speciální sazbu terapie. 

Terapie probíhá osobně ve Zlíně nebo na dálku.

Instrukce pro terapii na dálku:

Postup je stejný jako u osobní terapie. Voláme si přes messenger nebo skype a vzájemně se na sebe naladíme a otevřeme témata, která Vás tíží. 

Při aplikaci metamorfní techniky ležíte. V tuto chvíli si nevoláme. Napojím se na Vás přes Vaše kvantové pole a energeticky působím na reflexní body páteře - na nohou, rukou, hlavě. Při pravidelných aplikací je možné terapii provádět bez domlouvání se na konkrétním čase. Vy poznáte, že se s Vámi něco děje.

Ceník Motýlí-metamorfní terapie
platný od 1.5.2022

Terapie bez konzultace
1.000,- Kč/60min
60min
úvodní rozhovor, 45min aplikace MT, závěrečné sdílení
Objednat
Terapie probíhá osobně ve Zlíně nebo na dálku přes skype nebo chat v messengeru
Terapie s konzultací
1.500,- Kč/90min
90min
úvodní konzultace, aplikace MT, závěrečné sdílení a doporučení
Objednat
Terapie probíhá osobně ve Zlíně nebo na dálku přes skype nebo chat v messengeru
Terapie pro těhotné, maminky na RD
600,- Kč/60min
60min
úvodní rozhovor, 45min aplikace MT, závěrečné sdílení a doporučení
Objednat
Terapie probíhá osobně ve Zlíně nebo na dálku přes skype nebo chat v messengeru
Terapie pro děti
300,-Kč/30min
do 30min
úvodní rozhovor, 15 až 20min aplikace MT, závěrečné sdílení a doporučení
Objednat
Terapie probíhá osobně ve Zlíně nebo na dálku přes skype nebo chat v messengeru

Zkušenosti klientů, kteří Motýlí terapií prošli

Motýlí terapii jsem objevila ve chvíli, kdy mne dohnala má minulost, stačilo málo, vše ve mě se sesypalo a já šla k zemi. Nedařilo se mi při nejlepší vůli, zvednout se a začít zase fungovat, doléhalo na mě pár desetiletí potlačených vzpomínek a já, zcela vyčerpaná pochopila, že si musím konečně nechat pomoct. Přišla jsem za Libuškou odevzdaná s tím, že to asi nezabere, ale horší to být nemůže, tak proč ne. Odcházela jsem bohatší o neskutečný zážitek, jež léčil a na dalších terapiích se prohluboval. Nejen, že to fungovalo, ale já se cítila den ode dne lépe a silnější. Libušku jsem si vybrala dle fotografie mezi několika dalšími a vím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Ona není jen "pracovnice", je opravdu terapeutka se vším, co k tomu patří, včetně pochopení, empatie, lidskosti i tolerance, s níž se mnou pravidelně přetahovala objednaný čas, protože cítila, že to prostě potřebuji. Po 3 měsících se cítím skvěle, mám spoustu energie a neskutečnou chuť do života a k dělání nových věcí. Krom úlevy, zlepšení života a odstranění několika bloků, jimiž mne vybavili již v dětství, jsem získala do svého života i úžasného člověka, který dává svým klientům mnohem více, než si zaplatí.... děkuji Vám, Libuško 🙂
Irena, produkční, PrahaZe dna zpět na hladinu
Celá unavená, vystresovaná a emočně na bodu mrazu jsem se dostala k Libušce na terapii. Vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Libuška mě s láskou přijala, vysvětlila, co se bude dít...a že se děly věci. Při terapii jsem měla velice zajímavé, některé příjemné jiné nepříjemné pocity. Každopádně, jsem se probrala po terapii celá odpočatá, měla jsem pocit bezpečí a klidu. Téměř instantně mě přestala bolet hlava. Teprve až dnes ráno jsem naplno pocítila účinky terapie. Jako mávnutím kouzelného proutku, jsem byla a stále jsem plná energie, měla jsem pocit, jako kdybych dostala infuzi kofeinu...Terapie mě zase vrátila do života.Děkuji Ti Libuško a už se těším na naše další setkání.
Alena Mynarčíková, Uh. HradištěLektorka
K terapii jsem se nedostala náhodou. Prožívala jsem těžké období. Období depresí, beznaděje, ztratila jsem chuť žít a nevěděla co dál. Hned po první terapii jsem prozřela a emoce vyplavaly napovrch. Cítila jsem uvolnění a že někde hluboko se mi pohnul těžký balvan a Libuška mi jej pomáhá posunout a shodit ze skály, tak abych zase mohla dýchat. Dnes jsem byla asi na páté terapii a je to stále lepší a lepší. Vrátila se mi chuť do života, našla jsem odpovědi na dlouho hledané otázky a s každou terapií objevuji něco nového. Pokaždé mě napadnou jiné věci, něco lepšího nebo si uvědomím kde jsem udělala chybu, co je potřeba změnit a kde se musím zastavit. Každého z nás trápí jiné věci a tak se výsledky vždy budou lišit. Ale můžu Vám říct milé dámy, že jeden týden bez Libušky je jako mít silné abstinenční příznaky! Doporučuji více než 5 terapií, ideálně 10, protože jen tak zjistíte kdo opravdu jste. Je to to nejmenší, co pro Vaši dušičku můžete udělat a já děkuji za to, že mi v tom pomohla právě Libuška. Děkuji!
Michelle Newcastlelektorka Aj
Moc děkuji za to, že jsem Libušku mohla poznat a že s ní mohu pracovat na svém osobním rozvoji 🙂 Navštěvuji terapii, začala jsem používat produkty, které mi doporučila, změnila jsem jídelníček a začala jsem chodit běhat. Cítím se šťastná a plná energie a otevírají se mi nová "životní dobrodružství" Libuško děkuji a těším se na další terapii;)
Markéta Rázgová - cítím se šťastná a plná energieAnimal Veterinární ordinace, majitelka
Chtěla bych touto cestou poděkovat Libušce, která mě přivedla na novou cestu životem, za kterou jsem jí nesmírně vděčná. Hlavní věc, kterou jsem si uvědomila je, že nechci život jen žít, ale chci si ho užít. A také to, že člověk na sobě musí neustále pracovat, je to nekonečný proces, který však má své výsledky. Celkově se cítím lépe, jak po psychické, tak i po fyzické s Libuška je prostě úžasný človek, který svou práci dělá s láskou a radostí a překypuje pozitivní energií. S ní člověk může být opravdu takový, jaký je. Proto můžu Všem její návštěvu jen vřele doporučit. Jestli chcete udělat něco se svým životem a cítit se lépe, začněte hned, není na co čekat 🙂
Klára Tomanová, cítím se lépe po fyzické i psychické stránceStudentka
Terapie u Libušky? Úžasná lehkost bytí, klid, osvobození od strachů - pocit, že vše je jak má...notná dávka energie a chuť do nových věcí....nadhled v každodenním shonu a úsměv na tváři 🙂 Slovy Tomáš Kluse: " Přes všechny pochyby, život je krásný...jsi napojen..." Víc ukáže čas - vždyť není kam spěchat - je krásné být tady a teď... Děkuji
Petra Houdková, Zlínlektrorka Aj, průvodkyně ženských kruhů
Libuško stáváš se inspirací pro spoustu lidí. Líbí se mi Tvůj citlivý přístup, vstřícnost a pochopení,ale zároveň nadšení pro dobrou věc. Práce s lidma a pro lidi není jednoduchá,ale i drobné úspěchy jsou motorem, který nás žene kupředu.Záměr inspirovat lidi ve zdravém životním stylu a prevenci zdraví je úctyhodný. Mnoho lidí si stále ještě neuvědomuje, že své zdraví mají ve svých rukou pouze jen oni o to těžší úkol sis vybrala a zvládáš ho krásně. Ke zdraví patří samozřejmě i pohoda, klid a zázemí a ty jsi skloubila vše do jednoho. Všichni tak máme možnost nechat se inspirovat a najít si svou vlastní cestu a já vím, že ty budeš stát po boku všem, kteří budou potřebovat tvou pomoc. Držím ti pěstičky a přeji moc úspěchů.
Lucie Balážoválektorka a terapeutka

Kontakt

ahoj@libusejankujova.cz

+420 608 887 760