Manipulace a ubližování

„Hezký večer paní Libuško. Byla jsem u Vás asi před deseti dny. Potřebovala jsem se trochu zorientovat ve svých vztazích, uzavřít některé kapitoly a také si vyjasnit, co se svým současným přítelem. Jestli jeho manipulaci zvládnu nebo ne. Už mě z toho zlobí i zdraví. Pracuji duchovně a opravdu mu nechci ublížit, jen si nejsem jista jestli opravdu mám ztrácet čas neustálým řešením problémů, co vznikají pro úplné nesmysly. Vím, že na všecky otázky si musím odpovědět sama. Uměla byste mi prosím poradit, co se sebou?
S úctou, Hana“

Dobrý den Haničko,
děkuji za email a Vaši důvěru. Určitě si Vás pamatuji, příjemné a milé klientky si vždy pamatuji. A moc Vás chválím, že na sobě pracujete. Někdy je cesta dlouhá, nepohodlná, bolestivá, ale výsledek stojí za to. Duchovní rozvoj je v dnešní době nutnost! Máte mou podporu

Jeho manipulaci? To bude i Vaše manipulace. Víte, že vše, co se děje kolem jsou naše zrcadla a to jsme i my. Manipulujete na nějaké úrovni také, ani o tom nevíte. Jinak určitě zvládnete vše, pro co se rozhodnete zvládnout. Jen je otázka- za jakou cenu a co přinese.

Vnímám Vás, že jste v procesu, chcete mít jasno, ale nejde to. Je potřeba to ještě nechat dozrát, ujasnit si pár myšlenek, postojů. Pokud byste šla dál, tak si podvědomé programy neodstraníte a časem Vás znovu doženou. Je potřeba u Vás posílit sebelásku a sebeúctu. Vždy se vše odráží na našem zdraví, tady doporučuji podpořit Vaše zdraví – kvalitní stravou, kvalitními doplňky, jógou, přírodou.

Určitě sama si odpovíte na vše – Vaše duše vám napoví, to děláte výborně. V tom pokračujte. Pokud budete chtít podpořit a nasměrovat, velmi ráda Vám pomůžu. V tom je metamorfní technika výborná – Vaše inteligence ví, kde jsou bloky a které je potřeba nyní odstranit, abyste se posunula. Sama využívám svou terapeutku na své programy, které sama nevidím nebo mi zrovna chybí nadhled a vždy mi pomůžu a sama už dočistím to, co vnímám já a co mi přijde. To samé doporučuji i Vám. Pokud bude Vaše srdce cítit, přijďte na terapii, která Vám pomůžu odstranit to, co sama nevidíte, nevnímáte. Aby Vám čištění šlo lépe a rychleji.

 

Více o terapii
Libuše Jankůjová
Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami, emocemi a odstraňování podvědomých bloků a traumat, postojů a nefunkčních vzorečků. Působím jako <a href="https://libusejankujova.cz/". osobní terapeutka pro ženy a maminky a poradkyně produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Pomáhám všem ženám, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví, sebehodnoty, cesty v souladu se svou duší. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.