TERAPIE

SPOJENÍ S DUŠÍ

Cítíš volání duše uvolnit: 

 

svá emocionální zranění, myšlenkové vzorce, programy a postoje, které Ti brání žít šťastný a spokojený život? 

 

svá traumata a vnitřní zranění z rodových generací, prenatálního období, porodu, poporodního období, negativních zkušeností ze života, z minulých životů? 

 

 příčinu Tvých zdravotních problémů, které se neustále opakují?

 

 příčinu Tvých pracovních problémů, proč neustále měníš práci, nevíš,co by tě bavilo?

 

příčinu Tvých finančních problémů, proč si do života nepřitahuješ více hojnosti a prosperity? 

 

 příčinu Tvých vztahových (osobních i partnerských) problémů, proč Tě lidé vytáčí a nemůžeš je ustát?

 

příčinu Tvého nízkého sebevědomí a sebehodnoty?  

 

a tak se v každé oblasti svého života -

VZTAHY,  PRÁCE, ZDRAVÍ, FINANCE posunout na vyšší úroveň vědomí a žít šťastnější, radostnější a spokojenější život v souladu s Tvou duší

a Tvým plným potenciálm? 

Během terapie Vám pomůžu najít a uvolnit emoce, traumata, bolesti, nefunkční podvědomé programy a modely víry v prvotním otisku - v příčině problému. 

Vždy se nechávám vést, co mám udělat a jakou techniku zvolit.
Vše je individuální a vždy také záleží na Vaší otevřenosti a ochotě vzdát se starého a vykročit k novému.

Terapie je velmi hlubinná a transformační.
Využívám různé techniky jako čtení z Akášických záznamů, Metamorfní techniky, kvantová metoda Healy, přepis limbického otisku, metody odpuštění, práce s vizualizací, meditační techniky, techniky na uvolnění emocí, atd. 

Tím se postupně proměňují Vaše životní vzorce, Vaše reakce, postoje, emoce i pocity. To ovlivňuje Vaše myšlenky i Váš fyzický, psychický, emocionální a duchovní stav, který vede k regeneraci a harmonii v životě na všech úrovních - duše, tělo, duch. 

Dochází k postupnému uvědomování si životních situací a souvislostí. Dostáváte se k sobě, jste na sebe více napojení, vnímáte svou vlastní intuici, jasné vedení. 

  • Jste ve své přirozenosti. Jste sami sebou. Důvěřujete svému vedení a intuici. 
  • Vyjadřujete přirozeně to, co cítíte
  • Máte se skutečně rádi a máte k sobě úctu a respekt. Znáte své hranice, svou sebehodnotu.
  • Uzdravíte si své vnitřní dítě a jeho nenaplněné potřeby
  • Vyladíte si mužskou a ženskou energii a s tím souvisí vztah k sobě, partnerský/manželský vztah, vztah k rodičům, dětem
  • Žijete život v celistvosti a v rovnováze, v odvaze.
  • Napojíte se na svou tvořivost a kreativitu a svou sexuální energii.
  • Jdete přirozeně za svými sny a cíli. Netlačíte na sebe. Vše se děje přirozeně, v lehkosti a radosti.
  • Stanete se skutečnou ŽENOU - BOHYNÍ.
  • V lehkosti a radosti přitahujete do svého života finance. Umíte je vydělat i přijmout.

"Ke všemu v životě mám být neutrální nebo pozitivní"

V čem vám terapie pomůže?

Nízké sebevědomí, sebehodnota, sebeúcta

Fyzická i psychická únava, vyčerpání, v depresích, nervové vypětí

Zdravotní problémy- chronické i akutní, alergie, ekzémy, hubnutí, civilizační nemoci  (i tzv. „dědičné“).

Vztahové problémy - rozchod, rozvod, harmonizace mužské a ženské energie, vztah sám k sobě a okolí

Stravovací problémy - závislosti s jídlem, přejídání, anorexie, bulimie, emoční jezení, problémy s hubnutím

Pracovní problémy - časté střídání zaměstnání, při problémech najít si práci nebo při stavech, kdy nevím, čemu se věnovat

V tíživém životním období: ztráta blízké osoby, rozvod, potrat, životní křižovatka, těžká životní situace.

Odolnost proti stresu -lepší zvládání stresových situací, získání nadhledu. Schopnost řešit životní situace a vnímat je jako nové příležitosti.

Finanční problémy - vztah k financím, vlastní sebehodnota, umět přijímat i dávat finance

"Naučte se vnímat a chápat souvislosti, co nám tím chce Vesmír říci"

Jak terapie probíhá?

Nejdříve začneme rozhovorem, abychom se na sebe vzájemně naladili a otevřeli téma, které Vás tíží. V průběhu se napojím na Vaši Akášu, abychom mohla přijímat informace přímo "Ze Zdroje" Tím se uvolníte a už jenom tímto procesem začne terapie. V průběhu se ptám na různé otázky, které mi chodí, tak abychom šli hlouběji do podstaty problému.  

Vždy se nechávám vést. Pracuji intuitivně a podle potřeby zařazuji další terapeutické techniky.
Po skončení následuje sdílení pocitů a prožitků a doporučení pro Váš další posun. 

U terapie na dálku si voláme přes messenger, whats app nebo skype.

Terapií začne transformační proces v nás samých, který se projeví následně v životě (vyplouvají negativní emoce a podvědomé programy na povrch). Proto jsem pro každého podporou a průvodcem během celého období transformace na telefonu. 

Kolik terapií je nutných?
Záleží na Vás, jak moc chcete v životě změnu a posun. Každou terapií jdeme do větší hloubky a objevují se nové programy k čištění. Nedá se přesně odhadnout, kolik. Můžete chodit jen příležitostně nebo využít jeden z intenzivních balíčků transformace. 

Životní síla, otevřenost, spolupráce a chuť se vyvíjet u každého člověka způsobí změnu v takovém čase, v jakém je to pro něj nejlepší.  Vždy klientovi doporučím, jak často jsou pro něj terapie vhodné.

Terapie probíhá na dálku nebo osobně ve Zlíně.

Ceník konzultace/terapie
platný od 1.5.2022

Terapie/konzultace
500 Kč/30min
30min
Objednat
Terapie probíhá osobně ve Zlíně nebo na dálku přes skype nebo chat v messengeru
Terapie/konzultace
1.000,- Kč/60min
60min
Objednat
Terapie probíhá osobně ve Zlíně nebo na dálku přes skype nebo chat v messengeru
Terapie/konzultace
1.500,- Kč/90min
90min
Objednat
Terapie probíhá osobně ve Zlíně nebo na dálku přes skype nebo chat v messengeru

Zkušenosti klientů, kteří terapií prošli

Tansformační terapii jsem objevila ve chvíli, kdy mne dohnala má minulost, stačilo málo, vše ve mě se sesypalo a já šla k zemi. Nedařilo se mi při nejlepší vůli, zvednout se a začít zase fungovat, doléhalo na mě pár desetiletí potlačených vzpomínek a já, zcela vyčerpaná pochopila, že si musím konečně nechat pomoct. Přišla jsem za Libuškou odevzdaná s tím, že to asi nezabere, ale horší to být nemůže, tak proč ne. Odcházela jsem bohatší o neskutečný zážitek, jež léčil a na dalších terapiích se prohluboval. Nejen, že to fungovalo, ale já se cítila den ode dne lépe a silnější. Libušku jsem si vybrala dle fotografie mezi několika dalšími a vím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Ona není jen "pracovnice", je opravdu terapeutka se vším, co k tomu patří, včetně pochopení, empatie, lidskosti i tolerance, s níž se mnou pravidelně přetahovala objednaný čas, protože cítila, že to prostě potřebuji. Po 3 měsících se cítím skvěle, mám spoustu energie a neskutečnou chuť do života a k dělání nových věcí. Krom úlevy, zlepšení života a odstranění několika bloků, jimiž mne vybavili již v dětství, jsem získala do svého života i úžasného člověka, který dává svým klientům mnohem více, než si zaplatí.... děkuji Vám, Libuško 🙂
Irena, produkční, PrahaZe dna zpět na hladinu
Celá unavená, vystresovaná a emočně na bodu mrazu jsem se dostala k Libušce na terapii. Vůbec jsem nevěděla, co očekávat. Libuška mě s láskou přijala, vysvětlila, co se bude dít...a že se děly věci. Při terapii jsem měla velice zajímavé, některé příjemné jiné nepříjemné pocity. Každopádně, jsem se probrala po terapii celá odpočatá, měla jsem pocit bezpečí a klidu. Téměř instantně mě přestala bolet hlava. Teprve až dnes ráno jsem naplno pocítila účinky terapie. Jako mávnutím kouzelného proutku, jsem byla a stále jsem plná energie, měla jsem pocit, jako kdybych dostala infuzi kofeinu...Terapie mě zase vrátila do života.Děkuji Ti Libuško a už se těším na naše další setkání.
Alena Mynarčíková, Uh. HradištěLektorka
K terapii jsem se nedostala náhodou. Prožívala jsem těžké období. Období depresí, beznaděje, ztratila jsem chuť žít a nevěděla co dál. Hned po první terapii jsem prozřela a emoce vyplavaly napovrch. Cítila jsem uvolnění a že někde hluboko se mi pohnul těžký balvan a Libuška mi jej pomáhá posunout a shodit ze skály, tak abych zase mohla dýchat. Dnes jsem byla asi na páté terapii a je to stále lepší a lepší. Vrátila se mi chuť do života, našla jsem odpovědi na dlouho hledané otázky a s každou terapií objevuji něco nového. Pokaždé mě napadnou jiné věci, něco lepšího nebo si uvědomím kde jsem udělala chybu, co je potřeba změnit a kde se musím zastavit. Každého z nás trápí jiné věci a tak se výsledky vždy budou lišit. Ale můžu Vám říct milé dámy, že jeden týden bez Libušky je jako mít silné abstinenční příznaky! Doporučuji více než 5 terapií, ideálně 10, protože jen tak zjistíte kdo opravdu jste. Je to to nejmenší, co pro Vaši dušičku můžete udělat a já děkuji za to, že mi v tom pomohla právě Libuška. Děkuji!
Michelle Newcastlelektorka Aj
Moc děkuji za to, že jsem Libušku mohla poznat a že s ní mohu pracovat na svém osobním rozvoji 🙂 Navštěvuji terapii, začala jsem používat produkty, které mi doporučila, změnila jsem jídelníček a začala jsem chodit běhat. Cítím se šťastná a plná energie a otevírají se mi nová "životní dobrodružství" Libuško děkuji a těším se na další terapii;)
Markéta Rázgová - cítím se šťastná a plná energieAnimal Veterinární ordinace, majitelka
Chtěla bych touto cestou poděkovat Libušce, která mě přivedla na novou cestu životem, za kterou jsem jí nesmírně vděčná. Hlavní věc, kterou jsem si uvědomila je, že nechci život jen žít, ale chci si ho užít. A také to, že člověk na sobě musí neustále pracovat, je to nekonečný proces, který však má své výsledky. Celkově se cítím lépe, jak po psychické, tak i po fyzické s Libuška je prostě úžasný človek, který svou práci dělá s láskou a radostí a překypuje pozitivní energií. S ní člověk může být opravdu takový, jaký je. Proto můžu Všem její návštěvu jen vřele doporučit. Jestli chcete udělat něco se svým životem a cítit se lépe, začněte hned, není na co čekat 🙂
Klára Tomanová, cítím se lépe po fyzické i psychické stránceStudentka
Terapie u Libušky? Úžasná lehkost bytí, klid, osvobození od strachů - pocit, že vše je jak má...notná dávka energie a chuť do nových věcí....nadhled v každodenním shonu a úsměv na tváři 🙂 Slovy Tomáš Kluse: " Přes všechny pochyby, život je krásný...jsi napojen..." Víc ukáže čas - vždyť není kam spěchat - je krásné být tady a teď... Děkuji
Petra Houdková, Zlínlektrorka Aj, průvodkyně ženských kruhů
Libuško stáváš se inspirací pro spoustu lidí. Líbí se mi Tvůj citlivý přístup, vstřícnost a pochopení,ale zároveň nadšení pro dobrou věc. Práce s lidma a pro lidi není jednoduchá,ale i drobné úspěchy jsou motorem, který nás žene kupředu.Záměr inspirovat lidi ve zdravém životním stylu a prevenci zdraví je úctyhodný. Mnoho lidí si stále ještě neuvědomuje, že své zdraví mají ve svých rukou pouze jen oni o to těžší úkol sis vybrala a zvládáš ho krásně. Ke zdraví patří samozřejmě i pohoda, klid a zázemí a ty jsi skloubila vše do jednoho. Všichni tak máme možnost nechat se inspirovat a najít si svou vlastní cestu a já vím, že ty budeš stát po boku všem, kteří budou potřebovat tvou pomoc. Držím ti pěstičky a přeji moc úspěchů.
Lucie Balážoválektorka a terapeutka

Kontakt

ahoj@libusejankujova.cz

+420 608 887 760