JAK je to s tím pozitivním myšlením?

POZITIVNÍ MYŠLENÍ téma, které všechny zajímá. Ráno se skvěle naladíme, pozitivně promyslíme, zvizualizujeme si krásný, zdravý, prosperující a úspěšný den v lehkosti a radosti, dáme si jasný fokus, ale pak přijde okamžik, který vše zvrátí a pak se sami sebe ptáme, co to je? Proč to tak je? Proč se mi to děje?

Je to jednoduché, situace nám přišla do cesty, abych si mohla z mého podvědomí odstranit to, co si mám zpracovat, dočistit, douvědomit- většinou je to něco negativního. Je to pro nás nová příležitost k růstu, k pochopení situace, k posunu dál a překonání sám sebe. I negativní situace jsou pro nás velmi skvělou zkouškou a učením se. Lepší jako ve škole.

Proto pozitivně myslet můžeme celý život, ale ve skutečnosti si budeme jen na něco hrát, nebudeme upřimní sami sobě, ani k okolí. Budeme se schovávat za masky. 

V našem podvědomí je vše, co nevnímáme. Máme tam toho tolik za celý svůj život a z minulých životů, že si to ani nedokážeme představit. Pro lepší pochopení- je to jako s odpadkovým košem, který pravidelně vynášíme. Tak je to i s naším podvědomím, které potřebujeme každý den, možná každým okamžikem čistit, čistit, čistit…Proto když se mi něco děje, zastavím se, nadechnu se, uvnitřním se a zeptám se, co je? 

Na to je výborná technika Ho’oponopono- Omlouvám se, prosím odpusť mi, děkuji Ti a miluji Tě., kterou můžete používat kdykoliv a kdekoliv. Ale někdy hold potřebujeme pomocnou ruku z venčí. To už si každý sám za sebe navnímá, kdy to zvládnu sám a kdy ne, kdy potřebuji pomocnou ruku a nadhled zvenčí.

Čím více na sobě pracujeme a uvědomujeme si, tím více toho zvládneme sami. Hlavně na začátku doporučuji mít svého zkušeného terapeuta, který mě bude provázet.

Mezi další oblíbené techniky na čištění podvědomí, které ze své praxe doporučuji jsou Metamorfní (motýlí) technika a pro silné jedince- CODEX MENTE.

Přeji Vám lehkou hlavu

 

Více o terapiích

Libuše Jankůjová
Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami a odstraňování podvědomých bloků a traumat z prenatálního období. Působím jako osobní terapeutka pro ženy a maminky a konzultantka produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Jsem průvodkyní pro všechny ženy, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví a své sebehodnoty. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.