Reference s produkty Dr. Nony

"Mám ráda přírodní produkty a jsem vyznavačem alternativní medicíny. Produkty Dr. Nony mě úplně nadchly. Vyzkoušela jsem si jak krémy, tak deodoranty, potravinové doplňky, soli i parfémy. Deodoranty jsou skvělé v tom, že se cítím celý den skvěle a i při večerním sprchování, je zjevné, že je stále účinný a při tom zdravotně nezávadný. Co mě fascinuje je mnohostranné použití produktů a i když ze začátku je člověk trochu skeptický, protože nás komerce a reklama naučila, že přece oční krém je na oči a je nesmysl s ním léčit hemeroidy, tak zde po vyzkoušení musím potvrdit pravdivost tohoto tvrzení. Nedávno jsem měla úraz na noze, kde při klasickém léčení si pacient prožije nejméně tři týdny se sádrou či jiným fixováním a pak opět rozcvičování. Já jsem s produkty Dr. Nony také noze dala týden klidu, ale pravidelnou studenou kopelí se solí a s krémem Dynamic jsem zánět za týden vyléčila."
Anna, 55letProdukty Nony mě úplně nadchly
"Produkty používám od dubna roku 2012 a během toho období jsem vyzkoušela tyto produkty: Za základ považuji SOLI DO KOUPELE, které pravidelně užívám každý den. Dávám si zrnka do vody nebo pod jazyk. Účinek je že mám více energie. Necítím překyselenost organismu. Mám pocit, že to i urychluje trávení. Např. když si občas dám nějaký nezdravý oběd a potom si dám sůl, tak se necítím tak „přecpaná“ jako kdybych si tu sůl nedala. Dále používám sůl do koupele, kterou si dávám pravidelně 1x týdně obvykle o víkendu a beru to jako „restart organismu“ po pracovním týdnu. Po koupeli se cítím úžasně zregenerovaná. Další úžasná věc, kterou mám u sebe vždy v kabelce je DAKSEEN. Dodává spousty energie, zasytí, tlumí chuť na sladké, což pro člověka, který chce mít štíhlou postavu je výborná věc. Je to skvělá věc i na pročištění organismu. Z tabletek je pro mě číslo jedna NEWSEEN. Je to pro mě určitá forma „antidepresiv“, když jsem ve velkém stresu. Člověka to neskutečně uklidní a nabije pozitivní energii. Pravidelné užívání mi dává každodenní vnitřní klid a nadhled. Výborný je i DYNAMIK KRÉM proti bolestem hlavy, OČNÍ KRÉM proti unaveným očím a mnohé další."
Irena Rakováúčetní
"K produktům Dr. Nony jsem se dostala přes Libušku Jankůjovou, ke které jsem chodila na motýlí terapii. Nikdy před tím jsem o nich neslyšela a ani nikdy před tím jsem neslyšela o archeabakterii. Když jsem se však dozvěděla víc, pochopila jsem, čím jsou tyto produkty tak jedinečné a co vše jsou schopné. Dnes už je používám necelý rok. Nejprve jsem začala se solí. Tu si každý den dávám do vody, pod jazyk a občas si dám koupel. Z kosmetických přípravků používám tělový krém Solaris a šampon proti lupům. Líbí se mi na nich především všestranné využití a to nejen na nich, ale na všech produktech od Dr. Nony. Používám je, jak mě zrovna napadne. Šamponem si někdy čistím obličej, někdy zuby, někdy si ho natřu na bolavá místa a jsem velmi spokojená. Z výživových doplňků používám čaj Gonseen, který mi velmi zachutnal. Nejvíce mě z produktů ale zaujala parfémová řada. Harmonizační parfémy jsou úžasná věc a mohu všem jen doporučit. Jendou stříknete nad hlavu a hned máte lepší den. Jako poslední jsem si zakoupila dynamický krém, se kterým sice nemám takovou zkušenost, ale hned jsem si ho oblíbila. Stačí ho natřít jednou či víckrát denně na pulzní místa a archeabakterie vám okamžitě koluje tělem. Má velmi příjemnou vůni. Od té doby, co produkty používám, cítím se celkově lépe a to i po psychické stránce, protože produkty pomáhají zvyšovat odolnost vůči stresu, který je v dnešní době všude kolem nás. Jsem moc vděčná za to, že se mi dostalo příležitosti tyto produkty poznat."
Klára Tomanová
"První mě velmi oslovil oční krém, který mi jako jediný z mnoha vyzkoušených nedráždil oči. Později se mi oční krém osvědčil pro dcerku při zánětu spojivek, který zmizel velmi rychle (asi za 1,5 dne). Velmi dobře se mi pro celou rodinu osvědčila každodenní konzumace čaje Gonseen. Dětem jsem jej kombinovala ještě s preventivním užíváním sirupu Bariseen a celou loňskou zimu jsme přestály bez nemoci (jen s občasným nachlazením) a to přesto, že syn byl první rok ve školce a dcera v předchozích letech každou zimu v podstatě promarodila. Pro dceru, která měla dlouhodobé problémy se záněty močových cest a rok a půl měla nepřetržitě nasazeny antibiotika, jsem tyto dva produkty doplnila ještě nanášením dynamického krému na bříško a koupelemi ve směsi solí. Její stav se hodně zlepšil a dnes už je téměř rok bez antibiotik. V boji proti onemocněním jako jsou virózy a jiné nemoci horních dýchacích cest se mi také velmi svědčilo užívání Okseenu. Při prvních obtížích užíváme zvýšenou dávku několikrát denně v kombinaci s potíráním postižených míst dynamickým krémem, užíváním solí různým způsobem (pod jazyk, inhalace, koupel) a kloktáním ústní vody a na vlastní kůži jsem několikrát zaznamenala postupné zlepšení zdravotního stavu a nemoc nevypukla v plné míře. Dynamický krém je mým velmi oblíbeným produktem, používáme ho v podstatě na cokoliv bolavého, a pokud je používán delší dobu a pravidelně, většinou dojde ke zlepšení. Týká se to bolesti kloubů, svalů, zad apod. Ostatní kosmetické výrobky doktorky Nony se staly součástí našeho každodenního života, ať už je to Šampón pro časté použití, Solaris (ten používám jako denní krém), nebo Noční krém, Tělové mléko, Pomáda na rty a Krém na ruce. Z jejich používání mám velmi dobré subjektivní pocity, nesetkala jsem se s žádnou negativní reakcí ani u sebe ani u lidí v mém okolí a objektivně se mi zlepšil stav pleti a vlasů. Celá rodina si také velmi oblíbila všechny tři produkty buněčné výživy. Děti samozřejmě milují Chocoseen jak v podobě nápoje, tak například nasypaný na kaši. Oblíbili si i Dakseen, dávají si každý den kousek tyčinky a dcerce se zlepšilo zažívání, poškozené dlouhodobým užíváním antibiotik. Soupseen se stal naším oblíbeným dochucovadlem."
Martina Černeková lektorka
"S produkty Dr.Nona jsem se poprvé setkala asi před rokem v létě 2017, kdy jsem byla u mé mentorky Libušky Jankůjové pro radu, jak se poprat s rozhozeným zažíváním, nepravidelným režimem apod. Cítila jsem v té době, že potřebuji tělo pořádně pročistit a detoxikovat od všeho špatného, nezdravého, stresu, únavy a dalších „radostí“ co nám život přináší. Dostala jsem od ní čaj Gonseen a já se začala seznamovat s Dr.Nonou. První myšlenka byla něco ve smyslu „Další produkt? Sice tomu moc nedávám, ale zkusím to, čaj mě přece nezabije.“ Dokonce mi velice zachutnal a já se postupem času stala na něm skoro závislá. Těším se každé ráno, až si ho uvařím. Ze začátku jsem měla doma jen Gonseen a nad dalším produktem jsem ani neuvažovala, ale osud tomu asi tak chtěl a já si koupila krém Solaris, zejména z důvodu ekzému, který mě trápí již od narození, stejně tak mou sestru. Od mala mě trápí ekzém, od 16-ti let štítná žláza, od 18-ti artróza v koleni po úrazu. Věřím, že pomocí archey se mé tělo uzdraví a už nyní cítím, že při pravidelném a systematickém užívání mám více energie, mé tělo se pročistilo a zhubla jsem 3 kg"
Anna Pekárková zdravotní sestra

Kontakt

ahoj@libusejankujova.cz

+420 608 887 760