ARCHEABAKTERIE

Co je Archeabakterie? 

Archebakterie jsou jednobuněčné organismy staré 3,5 miliardy let, které přežívají pouze v extrémních přírodních podmínkách, např. v horkých vřídlech nebo vodách s vysokým obsahem soli- Mrtvé moře. 

Archea je tedy nejstarší linií života na Zemi. Je v ní uložena velká životní síla a energie, která má svou vlastní inteligenci. Nese v sobě zakódovanou informaci – PŘEŽÍT ZA KAŽDOU CENU – a tuto informaci o způsobu přežití a obranyschopnosti předává na genetické úrovni našim buňkám a tak vyvolává silné uzdravující a posilňující procesy v celém organismu.

Archeabakterie jsou také nejsilnější ANTIOXIDANTEM v přirozené formě. 

Působí na lidskou buňku zevnitř a nejen že ji omlazuje, ale uvnitř spouští havarijní systém buňky a posiluje tak imunitní systém organismu. 

Jak funguje? 

Do těla se dostane v tzv. HALO komplexu, který obsahují všechny produkty společnosti Dr. Nona. Bakterie je uvnitř konzervována v soli a uvolňuje se v lidském těle, kde má ideální podmínky (teplota, PH a absence kyslíku) pro život. V té chvíli začne jejich práce na obnově buněk.

Jakmile se Archebakterie dostane do kontaktu s buňkou, chová se jako její "vnitřní harmonizátor". Zreviduje její DNA společně se stavem mitochondrií a pak buňku vyčistí od volných radikálů.

Kromě toho umí pracovat i s poškozenými buňkami, které mohou být zmutované nebo karcinogenní. Archebakterie tyto buňky donutí k apoptóze, což je přirozený proces buněčné smrti a deformovaná buňka se tak zničí. Pokud je buňka již mrtvá, Archebakterie ji umí přeměnit na potravu pro nově vznikající. Tomu se říká autotrofní efekt – mrtvé buňky se přeměňují na jakýsi kompost, ze kterého si tělo vezme to, co potřebuje, a zbytek vyloučí.

To všechno dělá z Archebakterie skvělého pomocníka. Působení Archebakterie je možné přesně zacílit a tím zvýšit rychlost a efektivitu jejího působení. Kromě popsaného účinku na lidské buňky pomáhá Archebakterie také s omlazením, regenerací a očištěním organismu. I přesto, že je řada účinků Archebakterie stále neznámá, výsledky jejího pravidelného užívání jsou vidět a hlavně cítit.

Poslechněte si rozhovor PROČ produkty Dr. Nony?

Má vlastní zkušenost, v čem jsou unikátní a vyjímečné, co je Archeabakterii a  jak působí na naše zdraví!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video