Dnešní svět nám stále všem říká i já jsem byla taková (byla jsem tak od malička naučená) to, co se má dělat tak či onak, co je správné a co není správné, jak to či ono máme dělat, jak máme jíst, jakým směrem se vydat, jakou cestu použit k vyřešení našich problémů – od rodičů, učitelů, odborníků a všech lidí, se kterými se setkáváme.

Vše jsou to cenné rady, ale pro každého funguje něco jiného. Je dobře informace vnímat, vyhodnotit srdcem a sám sebe se zeptat, co je pro mě v tuto chvíli nejvhodnější a tímto směrem se pak vydat. 

Zapomněli jsme cítit sami sebe, svou cestu, své tělo a svou individualitu.

Když se mám rozhodnout, jakým směrem jít nebo co např. jíst nebo jaký produkt vybrat nebo techniku použít na ten a ten problém, nacítím se na situaci a vnímám, jak se cítím. Naše tělo je chytré. Pokud cítím radost, lehkost, radostné chvění po těle, tak touto cestou se vydám. Pokud nevím, buď dám od toho ruky pryč nebo malinko vyzkouším a hned budu vědět. Pak už záleží, zda cestu či informaci využiji pro sebe nebo ne.

„Na každé cestě na nás čeká růst a zkušenost“

Pokud máte srdce uzavřené bolestmi, křivdy, ublížením, nedostatkem lásky, úcty a své hodnoty z minulosti, nejdříve se zaměřte na pročištění a uvolnění srdeční čakry a uvolnění bolestivých zážitků z minulosti. Vzniklá emoční traumata je nejdříve dobré rozpustit, uvolnit a přeprogramovat na nové, které budou pro Vás vyživující a prospěšné❤️

 

Více o terapii
Libuše Jankůjová
Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami, emocemi a odstraňování podvědomých bloků a traumat, postojů a nefunkčních vzorečků. Působím jako <a href="https://libusejankujova.cz/". osobní terapeutka pro ženy a maminky a poradkyně produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Pomáhám všem ženám, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví, sebehodnoty, cesty v souladu se svou duší. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.