Chcete se těšit pevnému a harmonickému zdraví?

Pevné zdraví je otázka:

vnitřního rozhodnutí, motivace, reálného cíle, změny stravovacích návyků a zvyklostí, zařazení cíleného nutričního programu, zbavení se podvědomých bloků, přesvědčení a traumat z minulosti, dětství, popř. od rodičů, pravidelného cvičení, pravidelných masáží, meditací a odstranit (zmírnit) ze života stres, obavy, pocity nebezpečí a ochrany a začít důvěřovat. A samozřejmě na váhu má vliv i to, pokud nejsem štastný a spokojený v partnerství (manželství) nebo v práci, tak na tom je také vhodné zapracovat.

Mít pevné a harmonické zdraví není automatické, je to práce jako každá jiná. A pokud si chci udržet své zdraví a kondici na vysoké úrovni bez zdravotních komplikací, je potřeba neustále a systematicky věnovat svému tělu, duši i mysli patřičnou energii a převzít za své zdraví zodpovědnost!

Více o terapiích
Libuše Jankůjová
Mou vášní je od 20 let duchovní a osobnostní rozvoj, práce s myšlenkami, emocemi a odstraňování podvědomých bloků a traumat, postojů a nefunkčních vzorečků. Působím jako <a href="https://libusejankujova.cz/". osobní terapeutka pro ženy a maminky a poradkyně produktů značky Dr. Nony z Mrtvého moře s unikátní Archeabakterií . Pomáhám všem ženám, které nejsou spokojené sami se sebou (se svým zdravím, tělem, vztahem, prací, financemi) a jsou na cestě hledání sebe sama - svého ženství, pevného zdraví, sebehodnoty, cesty v souladu se svou duší. V současné době jsem nejen podnikatelka, ale i maminka na rodičovské dovolené.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zobrazit Všeobecné obchodní podmínky včetně informací o zpracování osobních údajů.